Seo Sales Specialist

Neutrino tworzymy skuteczne strategie SEO oraz zajmujemy się marketingiem afiliacyjnym

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż naszych usług oraz utrzymywanie obecnych klientów.

Szukamy nieustępliwego i skutecznego sprzedawcy

Pasjonujesz się nowymi technologiami, jesteś kreatywny i masz głowę pełną pomysłów, a online marketing jest światem, który Cię interesuje?

Szukamy właśnie Ciebie!

Nasz zespół nie boi się wyzwań, wszystkiego cię nauczymy tak żebyś czuł się swobodnie w codziennej pracy z klientami.
Miejsce pracy: Warszawa, ul.Ratuszowa 11
Twoje zadania
  • Razem z nami buduj swoją bazę klientów
  • Aktywnie pozyskuj nowych klientów
  • Negocjacje handlowe to Twoje pole do popisu
  • Twórz oferty/prezentacje handlowe
  • Zawieraj umowy oraz nadzoruj ich realizację
  • Śledź ruch na rynku oraz działania konkurencji
  • Realizuj plany sprzedażowe ilościowe jak i jakościowe
  • Raportuj swoje triumfy i działania - twoje osiągnięcia niech mówią same za siebie!
Nasze wymagania
  • Jesteś otwarty na nowe możliwości i łatwo nawiązujesz relacje
  • Cechujesz się wytrwałością i konsekwencją w działaniu - klucz do sukcesu
  • Szybko się uczysz i przyswajasz nową wiedzę
  • Wyznaczasz sobie cele, które skutecznie realizujesz
  • Twoje słowa mają moc - masz umiejętność prowadzenia przekonywującej komunikacji
  • Rywalizacja to motywujący element, który napędza Cię do działania!
  • Doskonała organizacja pracy - z Tobą wszystko ma swój układ
Na co możesz liczyć w zamian?
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię
  • Umowa o pracę, kontrakt B2B
  • Pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Jasno sprecyzowane cele
  • Pracę w energicznym zespole pełnym pasji
  •  Dużo uśmiechu i poczucia humoru!
 Etapy rekrutacji
  • I etap - Spotkanie z Dyrektorem sprzedaży
  • II etap - Spotkanie z zarządem