Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Bolęcin (pow. płoński, gm. Sochocin), Bolęcin
Numer: StPr/23/1255
OBOWIĄZKI:
Spawanie podzespołów dźwigowych półautomatycznych w osłonie CO2.Wykonywanie prac na wiertakach stołowych słupowych, szliferkach, zgrzewarkach punktowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: spawacz

Wymagania inne:

Dodatkowo Pracodawca wymaga umiejętności podstawowego spawania MIG-MAG

Miejsce pracy:

Bolęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku