Маляр

Оголошення номер: 8582436, з дня 2023-10-20

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Авторизованный партнер производителя полуприцепов SCHMITZ CARGOBULL AG

ищет сотрудников на должность:

Маляр

Адреса офісу: Ołtarzew, Poznańska 339

 

Посадова інструкція

  • Подготовительные работы - очистка, склейка, шлифовка, грунтовка
  • Выполнение ремонта лакокрасочных покрытий
  • Покраска элементов кузова
  • Забота о поддержании высокого качества выполняемых работ

Вимоги

  • Знание технологии ремонта листового металла
  • Вовлеченность в процесс работы
  • Инициатива в работе
  • Опыт работы колористом будет Вашим преимуществом

Пропонуємо

  • Работа в авторитетной компании со стабильным положением на рынке
  • Трудоустройство на основании трудового договора
  • Возможность дальнейшего развития
  • Часная мед. страховка
  • Пособия социального фонда
  • Доступ к спортивным пакетам
  • Льготные условия страхования жизни
Будь ласка, додайте наступне положення: я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей процесу працевлаштування.

Podobne ogłoszenia:

Lakiernik Samochodowy

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie napraw lakierniczych samochodów Samodzielne przygotowywanie powierzchni przed lakierowaniem Samodzielne przygotowywanie receptur lakierniczych Aplikacja materiału lakierniczego Wykonywanie okresowej obsługi strefy...

2023-10-17

Firma: MB Motors

Lokalizacja: Janki

Więcej informacji

Lakiernik

według stanowiska Wymagania konieczne: Zawód: Lakiernik Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-14

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Wołomin

Więcej informacji

Lakiernik

Oczyszczanie mechaniczne powierzchni,Odrdzewianie, odtłuszczanie, wyrównywanie powierzchni, nakładanie natryskowe gruntu, emalii dekoracyjnej, suszenie powierzchni, polerowanie i mycie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-09-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Ludwinów

Więcej informacji