Spawacz mag 135

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/23/0464
OBOWIĄZKI:
spawanie konstrukcji stalowych 135 FW i BW i/lub met. MAG 131 FW i BW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Umiejętność mierzenia suwmiarką
Uprawnienia: czytanie rysunku spawalniczego

Wymagania inne:

Mile widziany certyfikat spawalniczy, wymagany staż pracy.

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim