Spawacz Światłowodów

Szukamy Spawacza Światłowodów!
Miejsce pracy: ul. Henryka Siemiradzkiego 25, 05-820 Piastów

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

Cel: Niezawodne okablowanie

Masz talent w zakresie spawania światłowodów, a jednocześnie zmysł techniczny? Jeśli tak, to
czekamy na Ciebie w naszym Zespole Technicznym Landtech, gdzie precyzja, dokładność
i doświadczenie ma ogromne znaczenie!

CO OFERUJEMY
  • Twoja misja:
    Dbać o aspekty techniczne w kontekście spawania światłowodów, które umożliwiają nam świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych Klientów. Zmysł techniczny to kluczowy element Twojej pracy, a dokładność jest celem priorytetowym.
  • Nietuzinkowe zadania:
    Twoje dni będą wypełnione kombinacją zadań technicznych, będziesz łączył włókna światłowodowe, przygotowywał mufy i przełącznice.
  • Profesjonalny Zespół:
    Dołączysz do technicznej ekipy Landtech, która odnajduje się w zróżnicowanych zadaniach, przez spawanie światłowodów po wyceny i projekty.
  • Priorytety:
    Dla nas nie ma znaczenia, czy spawasz światłowód czy wspierasz ekipę techniczną w innych zadaniach, jesteś częścią naszego Zespołu, dla którego jakość wykonywanej pracy, dokładność oraz profesjonalizm w podejściu do Klienta jest priorytetem.
WYMAGANIA
  • Ciągły rozwój:
    Bądź zdeklarowany na rozwój i naukę. Pokazuj nam chęć zwiększania swoich technicznych umiejętności.
  • Doświadczenie:
    Twoje wcześniej nabyte umiejętności będą dla nas nieocenionym wsparciem technicznym. Bądź perfekcyjnym spawaczem
    światłowodów, który swoim doświadczeniem i wiedzą znacząco wesprze Dział Techniczny.
  • Wiedza:
    Doskonała znajomość rozpływów włókien będzie potrzebna Tobie w codziennej pracy, pasjonuj się tym, a my dostarczymy
    możliwość pogłębiania Twojej wiedzy.
  • Twoja praca:
    Praca pod presją czasu, duża ilość zleceń. Priorytetyzuj zadania, dostarczaj najlepszą jakość usług, skupiaj się na profesjonaliźmie i dokładności.