Specjalista Administracji

Ogłoszenie numer: 8540571, z dnia 2023-10-06

Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 13 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu biura: korespondencji, zarządzanie kalendarzem spotkań, obsługa spotkań
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura i opieka nad bieżącymi sprawami (m.in. zaopatrzenie, nadzór nad estetyką i czystością)
  • nadzór nad obiegiem dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych
  • weryfikacja zgodności faktur zakupowych z wcześniej złożonymi zamówieniami
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Przełożonego
  • przygotowywanie spotkań biznesowych i wsparcie w przygotowywaniu eventów firmowych
  • wsparcie innych działów w realizacji bieżących zadań i realizacja innych zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku administracyjnym (min 1-2 lata)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość Excela i MS Office
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • samodzielność, zaangażowanie
  • zwracanie uwagi na detale, elastyczność
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem dodatkowych benefitów tj. platforma MyBenefit i prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • szkolenia i możliwości rozwoju
  • miejsce parkingowe dla wszystkich pracowników
  • zajęcia językowe w godzinach pracy
  • co dwa tygodnie w piątki obiady dla całego zespołu
  • dodatkowe benefity będą zaprezentowane podczas rozmowy rekrutacyjnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników