Specjalista do spraw rekrutacji osób z niepełnosprawnościami

People make places
Location: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska serwisowe (cleaning, technika, recepcja, catering)
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów, także osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Kreatywne podejście do szukania nowych źródeł pozyskiwania pracowników
  • Współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, akcje ulotkowe / plakatowe itd
Wymagania:
  • Doświadczenie w rekrutacji kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Doświadczenie w rekrutacji osób z niepełnosprawnościami i wiedza na temat orzeczeń o niepełnosprawności
  • Wysokie zdolności organizacyjne, cierpliwość oraz szybkość w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego (potrzebna do weryfikacji poziomu języka podczas rozmów rekrutacynych)
Oferujemy:
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszący Twoje kwalifikacje
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
„The Administrator of your personal data is UAB "ISS Lietuva" with its business office in Vilnius, Savanori pr. 178A, entered into the register of legal entities of the Republic of Lithuania under numer 300144530. All data of the data controller, information on your rights, the purpose and legal basis for processing, the period for which the data will be stored and any other information in accordance with Article 13 of the General Data Protection Regulation (GDPR), have been published on the website https://www.lt.issworld.com/ in the Privacy Policy tab. Please read the Privacy Policy carefully before applying for the job advertisement. Please be advised that your data may also be transferred to ISS group companies pursuant to internal regulations”