Specjalista do spraw technicznych i administracyjnych

People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Obowiązki:
  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu
  • Operowanie systemem BMS
  • Wsparcie techniczne sal konferencyjnych (mocno zaawansowanymi technologicznie),
  • Ustawianie mebli i sprzętu pod konferencje, kontrolowanie pod kątem technicznym sal,
  • Zgłaszanie i koordynowanie napraw usterek,
  • Wsparcie projektów technicznych i administracyjnych.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2,
  • Elastyczność,
  • Komunikatywność,
  • Obeznanie z nowymi technologiami
  • Zamiłowania techniczne i znajomość zagadnień komputerowych
Oferujemy:
  • Długotrwałą współprace
  • Wdrożenie stanowiskowe,
  • Praca 8 h dzienne pomiędzy 9 00 -17 00
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze).