Specjalista ds. Administracji Kontraktami IT

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracy
  • Tryb pracy – hybrydowy (ok. 2 dni - w biurze w Warszawie, reszta - praca zdalna)
  • Rekrutacja: 100% zdalna
Zakres obowiązków​:​​
  • administracja kontraktami
  • weryfikacja zakresów współpracy do kontraktów ramowych z wykonawcami i dostawcami, ustalanie warunków współpracy długoterminowej
  • rozliczanie kontraktów z wykonawcami i dostawcami
  • monitorowanie i kontrola procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • wsparcie w komunikacji związanej z procesem planowania zasobów IT
  • koordynowanie aktywności we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania specjalistów IT
Nasze wymagania:​​
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku - 1-2 lata
  • znajomość pakietu Office (Excel poziom zaawansowany)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1-B2
  • nastawienie na zadania i osiąganie założonych celów
  • proaktywność, sumienność, kreatywność i samodzielność
  • odpowiedzialność i gotowość do podejmowania wyzwań
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
Mile widziane:​​
  • znajomość aplikacji Autenti
  • znajomość podstawowych informacji o zarządzaniu projektami IT
  • zdolności analityczne
Dlaczego warto do nas dołączyć?​​​
  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness
  • Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
Benefity: ​
  • prywatna opieka medyczna,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • dostęp do nauki języka angielskiego,
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW