Specjalista ds. administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/23/0553
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie książki obiektu budowlanego i wypełnianie obowiązków związanych z okresowymi przeglądami technicznymi budynków NOK i instalacji technicznych wymaganych przez przepisy prawa budowlanego. Nadzór nad stanem technicznym nieruchomości i prawidłowym jej funkcjonowaniem. Nadzór nad funkcjonowaniem instalacji alarmowych. Weryfikacja stanu niezbędnych narzędzi pracy dla konserwatorów i serwisu sprzątającego. Dokonywanie zamówień sprzętu, materiałów i towarów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Współpraca z firmami podwykonawczymi i serwisowymi tj.: zbieranie i przedkładanie ofert, doraźna kontrola i weryfikacja wykonanych zadań, rozliczanie robót. Kontakt z najemcami w sprawach technicznych. Doraźna pomoc w kwestii rozwiązywania problemów natury technicznej. Przeprowadzanie analiz zużycia poszczególnych komponentów w celu poszukiwania i wdrażania optymalizacji kosztowych. Sporządzanie dokumentacji na potrzeby umów najmu (tez protokoły zdawczo-odbiorcze). Ścisła współpraca z dyrekcją NOK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administarcja

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe 2 lata w administracji lub pracy biurowej - koniecznie. Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz BHP. Podstawowa znajomość instalacji w budynkach i infrastruktury. Obsługa komputera. Kultura osobista. Dyspozycyjność, skrupulatność, sumienność, dobra organizacja pracy, szybkość w działaniu.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 824 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim