Specjalista ds. Compliance

Caritas to największa organizacja charytatywna w Polsce. Wraz z Caritas diecezjalnymi, Caritas Polska realizuje programy pomocowe adresowane do wielu grup potrzebujących, m.in. seniorów, osób w trudnej sytuacji materialnej, chorych, z niepełnosprawnościami, pozostających w kryzysie bezdomności. Prowadzimy także liczne projekty polegające na udzielaniu pomocy kryzysowej i rozwojowej w różnych rejonach świata. Do naszego zespołu poszukujemy osób, które łączą profesjonalizm z chęcią pomagania innym. Dołącz do nas, jeśli tak jak my wierzysz, że warto pomagać.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Okopowa
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie kierownika obszaru ds. ryzyka i compliance w prowadzeniu działań związanych z przestrzeganiem standardów Caritas Interiantionalis;
  • współpraca i wsparcie przy opracowywaniu dokumentacji i wewnętrznych polityk regulujących zarządzanie instytucjonalne w Caritas;
  • wsparcie we wdrożeniu procedur w ramach standardów zarządzania, w szczególności w zakresie ochrony osób nieletnich i grup wrażliwych;
  • komunikacja z przedstawicielami Caritas Internationalis, Caritas Europa oraz innymi partnerami krajowymi i międzynarodowymi;
  • koordynowanie procesu przyjmowania i procesu rozpatrywania skarg;
  • wsparcie Caritas diecezjalnych w rozwoju i wdrażaniu własnych polityk i procedur – prowadzenie szkoleń;
  • nadzór, przechowywanie dokumentacji związanej z naruszeniami standardów i przygotowywanie raportów.
Nasze wymagania:
  • preferowane wykształcenie w obszarze: prawniczym, filologicznym lub projektów społecznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy;
  • chęć do zaangażowania się w dynamiczny rozwój organizacji społecznej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00);
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu samochodowego;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (ul. Okopowa);
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce.