Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Warszawa
Opis funkcji pełnionych przez pracownika:
  • Pełna obsługa zamówień klientów e-commerce;
  • Komunikacja z klientami e-commerce (b2b, klienci detaliczni);
  • Opracowywanie raportów sprzedaży i działań kanału e-commerce;
  • Działania asystenckie dla dyrektora generalnego, dyrektora handlowego, kierownika działu marketingu
  • Obsługa rozmów telefonicznych, korespondencji, zapewnienie odbioru, przekazywania i przechowywania informacji.
  • Organizacja firmowych wyjazdów służbowych – rezerwacja hoteli, biletów itp.
  • Nadzór i organizacja zaopatrzenia biura firmy,
  •  Zadania sekretarskie.
Wymagania:
  • Pracownik powinien mieć i znać:
    • Dobrą znajomość ustawodawstwa i regulacji prawnych dotyczących e-commerce w Polsce;
    • Umiejętność planowania i organizacji sprzedaży w Internecie;
    • Warunki dostaw, przechowywania i transportu wyrobów kosmetycznych firmy;
    • Standardy i specyfikacje wyrobów kosmetycznych firmy;
    • Zasady rejestracji dokumentacji sprzedaży;
    • Podstawy zarządzania dokumentacją i pracy biurowej;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Język polski - poziom C1 i wyższy;
  • Użytkownik zaawansowany w obsłudze komputera (MS Office, Optima, zarządzanie handlem elektronicznym itp.);
  • Doświadczenie min. 1 rok na stanowisku w ds. e-commerce;
  • Celowość, doskonałe zarządzanie czasem, dobra organizacja;
  • Warunek konieczny - doświadczenie w e-comerce
Wymagania pożądane:
  • Angielski – B1 i wyższy;
  • Zakwaterowanie w Warszawie lub okolicach Piaseczna;
  • Wykształcenie wyższe / nieukończone wyższe, kierunek gospodarczy, finansowy lub handlowy ;
Oferujemy:
Wynagrodzenie:
  • Na okres próbny: 3 600 zł netto;
  • Po okresie próbnym: 4000 zł + bonus netto.

Harmonogram pracy pracownika:

  • Od 8.00 do 16.00 pięć dni w tygodniu (praca biurowa).
Warunki pracy:
  • Okres próbny do 3 (trzech) miesięcy: Umowa Zlecenie;
  • Po okresie próbnym: Umowa o pracę.