Specjalista ds. Ekonomicznych i Prawnych w Biurze ds. Szpitali i Bazy Klinicznej

Warszawski Uniwersytet Medyczny
poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Specjalista ds. Ekonomicznych i Prawnych
w Biurze ds. Szpitali i Bazy Klinicznej
Nr ref.: ABP/1210-46/2023
Główne zadania:
  • Dokonywanie okresowych analiz danych ekonomiczno-finansowych i prawnych oraz przygotowywanie raportów, dotyczących działalności szpitali klinicznych oraz spółek kapitałowych należących do WUM;
  • Przygotowywanie doraźnych analiz, dotyczących wybranych zagadnień prawnych i ekonomicznych jednostek WUM;
  • Prowadzenie kontroli działalności szpitali klinicznych i spółek kapitałowych należących do WUM;
  • Prowadzenie spraw, dotyczących nadzoru nad gospodarką finansową i majątkową szpitali i spółek WUM.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe o profilu: ekonomia, rachunkowość i finanse lub prawo;
  • Umiejętność praktycznego posługiwania się pakietem Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność myślenia analitycznego i wyrażania myśli pisemnie;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień prawnych i ekonomicznych placówek medycznych, doświadczenie w pracy związanej z administracją w ochronie zdrowia oraz znajomość regulacji prawnych, dot. funkcjonowania podmiotów leczniczych.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchome godziny pracy,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i dzieci,
  • systemy premiowe i trzynastą pensję.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.