Specjalista ds. Exportu

Ogłoszenie numer: 8589777, z dnia 2023-10-18

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w produkcji elementów postforming. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi
  • Nadzór nad przepływem płatności
  • Reprezentowanie firmy na targach, imprezach handlowych
  • Przygotowywanie, prowadzenie i aktualizacja cenników asortymentowych
  • Przyjmowanie zamówień i ich realizacja
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży eksportowej

Wymagania

  • Język angielski umożliwiający kontakty międzynarodowe (korespondencja, komunikacja)
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku na rynkach zagranicznych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży meblowej
  • Odpowiedzialność
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do pracy w zadaniowym czasie oraz poza nominalnym czasem pracy (wyjazdy zagraniczne)
  • Dynamiczna, otwarta i gotowa na nowe wyzwania osobowość
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy, adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności.