Specjalista ds. Fundraisingu

Caritas Polska to największa, organizacja społeczno-charytatywna w Polsce.

Nasza siedziba główna mieści się w sercu Warszawy i gromadzi dziś ponad 130 pracowników. Zostając jednym z nich, poznasz kulisy pracy w sektorze pomocy humanitarnej, rozwojowej i rzeczniczej.
Niesienie pomocy dodaje nam skrzydeł i motywuje nas do dynamicznej profesjonalizacji wszystkich obszarów działań. Naszą organizację tworzą zarówno młode talenty, jak i doświadczeni specjaliści. Caritas to perspektywa pracy z misją, której efekty odbijają się przede wszystkim w radosnych oczach drugiego człowieka.
Działamy na pięciu kontynentach świata, w miejscach, gdzie toczą się konflikty i panuje głód, m.in. w Jemenie, Strefie Gazy, Syrii, Libanie, Ukrainie, Rwandzie, Kongo, Nepalu, Afganistanie, Wenezueli, Kolumbii, łącznie w 45 krajach świata.

W Polsce wspieramy dzieci, seniorów, migrantów i uchodźców oraz osoby wykluczone. Realizujemy kampanie społeczne, w ramach Caritas Laudato Si wprowadzamy nową jakość i język mówienia o ekologii integralnej. Współpracujemy z 45 Caritas diecezjalnymi, angażując dziesiątki tysięcy pracowników i wolontariuszy. Za granicą działamy w ramach sieci regionalnego zrzeszenia w Caritas Europa i światowej konfederacji Caritas Internationalis. W jej skład wchodzi 170 organizacji członkowskich operujących w ponad 200 krajach świata.

Wierzymy, że #dobrajestwięcej

Miejsce pracy: Warszawa, Wola, blisko stacji metra Ronda Daszyńskiego
Zakres obowiązków:
  • współtworzenie i wdrażanie strategii fundraisingowej Caritas Polska;
  • współtworzenie kampanii fundraisingowych;
  • pozyskiwanie nowych darczyńców dla projektów prowadzonych przez Caritas Polska;
  • analiza potrzeb i zachowań darczyńców;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami;
  • tworzenie treści marketingowych kierowanych do darczyńców (listy, emaile, reklamy, broszury itp.);
  • budowanie zaangażowania społecznego wokół misji organizacji,
  • udział w tworzeniu i prowadzenie bazy CRM darczyńców;
  • współpraca z agencjami i podwykonawcami.
Wymaganie:
  • doświadczenie w pracy związanej z fundraisingiem lub dziedzinach pokrewnych tj. marketing, public relations, pozyskiwanie klientów, sprzedaż (minimum 2 lata);
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • znajomość środowisk typu CMS i e-mail marketingu (np. Get Response, SARE, itp.)
  • wysokich kompetencji komunikacyjnych oraz interpersonalnych;
  • orientacja na realizację celów;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00);
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu samochodowego;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (blisko stacji metra: Rondo Daszyńskiego);
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce