Specjalista ds. HR

POLAQUA SP. Z O.O.

Do centrali firmy Polaqua poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Kozodawska, k/Piaseczna
ZADANIA:
  • Realizacja rocznego planu szkoleniowego;
  • Kompleksowa organizacja szkoleń dla całej kadry firmy;
  • Bieżąca analiza oraz wybór dostawców szkoleń;
  • Obsługa administracyjna pracowników narodowości hiszpańskiej;
  • Wsparcie ekspatów w zakresie przeprowadzki oraz pobytu w Polsce;
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Uczestnictwo w realizacji inicjatyw z obszaru ZZL;
  • Bieżąca współpraca z kadrą managerską w aspekcie potrzeb z obszaru HR;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów.
WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR;
  • Wykształcenie wyższe mile widziane w obszarze HR;
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.
www.polaqua.pl