Specjalista ds. Kadr i Płac

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato.

Rośniemy w siłę biznesowo, a także organizacyjnie. Zatrudniamy najlepszych pracowników i dla nich budujemy oraz wdrażamy rozwiązania z zakresu HR, aby wzmacniać kulturę zaangażowania w naszej firmie.

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy, Jutrzenki 99/101
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, oraz informacji GUS
  • Prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
  • Nadzorowanie ważności dokumentacji pracowniczej (badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP)
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Doradztwo związane ze sprawami kadrowo-płacowymi
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 letnie)
  • Umiejętność naliczania płac, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów RODO
  • Umiejętność rozliczania czasu pracy
  • Wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Sumienność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość programu Gratyfikant będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju oraz ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System motywacyjny i półroczny bonus
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Prywatną opiekę medyczną Enel-med
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon
  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze
  • Dodatkowo oferujemy: pikniki rodzinne, inicjatywy dobroczynne, parking dla pracowników, spotkania integracyjne, zniżki na firmowe produkty i usługi