Specjalista ds. Kadr i Płac

Na stanowisko:
Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Do naszego zakładu w Warszawie poszukujemy Specjalisty ds. kadr i płac. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców oraz administrację kadrową (akta osobowe, zwolnienia lekarskie, urlopy, badania lekarskie, bezpieczeństwo i higiena pracy, itp.).

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale kadr i płac
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, m.in. Excel, Word
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • Samodzielność, otwartość oraz zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych (mile widziana Optima, Płatnik) 
  • Wiedza z zakresu zatrudniania cudzoziemców (mile widziana)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia
  • Unikalny benefit w postaci ulg na przejazdy kolejowe (bilet na pendolino tylko 24,50)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – kursy, szkolenia
Klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.remtrak.pl/kontakt/4

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. kadr

Miejsce pracy: Warszawa Do zadań Specjalisty ds. kadr będzie należało: przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy; ewidencjonowanie urlopów i ich rozliczanie; współpraca z NFZ w sprawie realizacji kart EKUZ; przygotowywanie i analiza raportów w...

2023-10-22

Firma: TNS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. płac

Zakres obowiązków: Obowiązki na stanowisku specjalisty ds. naliczania wynagrodzeń związane są z prawidłowym prowadzeniem administracji płacowej pracowników oraz ich list płac. Całościowe prowadzenie administracji wynagrodzeń, m.in.; Sporządzanie,...

2023-10-21

Firma: Muzeum i Instytut Zoologii PAN

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda 51/55

Więcej informacji

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Sporządzanie listy płac Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, oraz informacji GUS Prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Nadzorowanie ważności dokumentacji...

2023-10-19

Firma: Sweet Gallery

Lokalizacja: Warszawa, Włochy, Jutrzenki 99/101

Więcej informacji