Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego

Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego
Lokalizacja: Warszawa, ul. Szamocka 6

Praca w Szpitalu LUX MED Onkologia​ ul. Szamocka 6, 01-748 Warszawa.

Twoją rolą będzie:
  • przygotowywanie okresowych statystyk i raportów;
  • analiza poprawności danych i raportowanie niezgodności;
  • tworzenie raportów ad hoc na zlecenie przełożonego.
Oczekiwania wobec Ciebie:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w tym biegła MS Excel;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w rozliczaniu świadczeń medycznych w lecznictwie szpitalnym będzie dodatkowym atutem;
  • dokładność, terminowość i dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju;
  • pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Pacjenta;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.

Podobne ogłoszenia:

Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków: Samodzielne przygotowywanie raportów statutowych (P&L, bilans, cash flow) Tworzenie raportów zarządczych (analizy, rekomendacje, podsumowania, odchylenia) Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach Sporządzanie raportów na potrzeby...

2023-10-22

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Młodszy Specjalista w Wydziale Kontrolingu i Analiz Ekonomicznych

Opis stanowiska: Współudział w budżetowaniu / planowaniu rocznym Spółki. Tworzenie wieloletnich prognoz finansowych. Analiza wykonania i odchyleń. Współudział w tworzeniu informacji i sprawozdań zarządczych. Uczestnictwo w tworzeniu materiałów,...

2023-10-20

Firma: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. kontrolingu sprzedaży i rozliczeń

Twój zakres obowiązków generowanie danych z hurtowni danych na potrzeby bieżącego raportowania sprzedaży, rozliczania konkursów sprzedażowych i systemu premiowego tworzenie i dystrybucja raportów sprzedażowych współpraca przy rozliczaniu systemu...

2023-10-06

Firma: Bank Pocztowy S.A.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji