Specjalista ds. Marketingu i PR

W Capital Service S.A. tworzymy duży zespół doświadczonych specjalistów z różnych obszarów zawodowych. Cenimy sobie profesjonalizm, ale jednocześnie wyróżniamy się niekorporacyjną kulturą pracy. Stawiamy na dynamiczny rozwój, promujemy i nagradzamy najlepszych, a także jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją zawodową karierę.



Dołącz do Capitalnego zespołu! Aplikuj na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i PR
Miejsce pracy: Ostrołęka

Na start oferujemy Ci:

  • oprócz wynagrodzenia zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych,
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju - nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem,
  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje super atmosfera i wysokie standardy etyczne
To stanowisko może być Twoje jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znasz trendy związane z reklamami video w Meta, YouTube oraz TikTok.
  • umiesz tworzyć i redagować teksty o charakterze marketingowym i PR-owym, tzw. lekkie pióro
  • masz praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social mediach    m.in. facebook, linkedin
  • kreatywnie, innowacyjnie i nieszablonowo podchodzisz do strategii komunikacji, w tym komunikacji on-line
  • tekstom, które piszesz zawsze towarzyszy poprawna ortografia, gramatyka oraz interpunkcja
  • masz głowę pełną pomysłów
Na co dzień będziesz zajmować się:
  • podejmowaniem działań promocyjno-wizerunkowych
  • realizowaniem projektów w zakresie działań marketingowych i PR
  • prowadzeniem profili w mediach społecznościowych z uwzględnieniem specyfiki danego kanału – teksty, filmy, zdjęcia, grafiki
  • przygotowywaniem i tworzeniem treści marketingowych
  • opracowywaniem materiałów graficznych na wewnętrzne potrzeby Spółki
  • przygotowywaniem komunikacji wewnętrznej (programy motywacyjne, bieżąca komunikacja, newsletter)
  • współpraca z agencją graficzną
  • obsługa i bieżąca aktualizacja strony www, tworzenie contentu
  • opracowywanie analiz, monitoring rynku i mediów, raportowanie wyników
  • współpracą w organizacji wydarzeń wewnętrznych
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. Marketingu

Twój zakres obowiązków: Aktywne wsparcie działu handlowego i marketingu w działaniach marketingowych Przygotowywanie i monitorowanie kampanii reklamowych i ich optymalizacja Redagowanie materiałów informacyjnych i reklamowych Zarządzanie stanami magazynowymi...

2023-10-22

Firma: Drial Wynajem Sp.z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Marketingu Uczelni

Cel stanowiska : Kreowanie strategii marketingowej uczelni. Planowanie, realizacja i nadzór nad działaniami marketingowymi. Zapewnienie sprawnej i efektywnej organizacji pracy działu marketingu. Obowiązki: planowanie i realizacja strategii marketingowej...

2023-10-14

Firma: Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Specjalista ds. usług marketingowych sklepu internetowego

Opis stanowiska Zarządzanie budżetem marketingowym sklepu internetowego Budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących usług marketingowych, akcji promocyjnych w sklepie internetowym Tworzenie kalendarza aktywności...

2023-10-13

Firma: Super-Pharm

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji