Specjalista ds. Marketingu Uczelni

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.
Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Miejsce pracy: Radom
Cel stanowiska: Kreowanie strategii marketingowej uczelni. Planowanie, realizacja i nadzór nad działaniami marketingowymi. Zapewnienie sprawnej i efektywnej organizacji pracy działu marketingu.

Obowiązki:
  • planowanie i realizacja strategii marketingowej uczelni;
  • realizacja, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii reklamowych, promujących produkty uczelni;
  • opracowywanie i wdrażanie projektów marketingowych;
  • obsługa medialna uczelni oraz odpowiedzialność za wizerunek uczelni;
  • monitorowanie działań konkurencji, trendów na rynku oraz ich analiza;
  • ustalanie i nadzór nad budżetem przeznaczonym na działania marketingowe oraz opracowywanie analiz i raportów z jego efektywnego wykorzystania.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, zarządzanie, PR;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność tworzenia podstawowych analiz oraz ich prezentacji;
  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa;
  • zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bardzo dobrej organizacji pracy, zaangażowania, samodzielności i kreatywności;
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą i pełno wyzwań pracę w dynamicznym zespole i środowisku biznesowym;
  • niezbędne narzędzia pracy.