Specjalista ds. Personalnych i Płac

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw w świecie zajmujące się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie Polski.

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji, rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS za spółkę
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP
  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych
Nasze wymagania
  • Pracowałeś/aś minimum 2 lata na samodzielnym stanowisku obsługując co najmniej 200 pracowników
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, bankowość, ekonomia)
  • Znasz przepisy prawa pracy, przepisy z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru prawa pracy, prawa podatkowego w obszarze rachuby płac, oraz w zakresie rachunkowości
  • Znasz obsługę komputera MS Office, w szczególności Excel
  • Skrupulatnie i dokładnie prowadzisz powierzoną dokumentację
  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz codzienny kontakt z ludźmi
Mile widziane
  • Znajomość programu TETA
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole