Specjalista ds. Podatków

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.
Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.
Firma w swojej ofercie posiada sprzęty CAT od 1 tony do ponad 100 tonowych jednostek. Bergerat Monnoyeur posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sprzedaż maszyn nowych to tylko część działalności, dla Klientów są dostępne także maszyny używane oraz na wynajem. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi Bergerat Monnoyeur posiada rozbudowaną sieć serwisową – oprócz serwisów stacjonarnych są też mobilni Mechanicy, którzy dokonują napraw i przeglądów bezpośrednio u Klienta.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Modlińska 11, 05-092 Łomianki, Izabelin -Dziekanówek

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;
  • Spotkania integracyjne, szkolenia;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
Zakres obowiązków:
  • Opiniowanie dokumentów wewnętrznych, umów i projektów od strony podatkowej;
  • Wsparcie merytoryczne działu księgowego oraz innych działów w kwestiach podatkowych;
  • Sporządzanie / aktualizacja wewnętrznych procedur podatkowych;
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych (CIT, VAT, TP, MDR, WHT, akcyza, podatek od nieruchomości);
  • Weryfikacja transakcji pod kontem obowiązku zapłaty podatku u źródła;
  • Współpraca z kancelarią podatkową w celu kompleksowego zapewnienia zgodności z przepisami MDR oraz przygotowaniu / aktualizacji dokumentacji Local File;
Wymagania wobec kandydatów:
  • Praktyczna znajomości przepisów prawa podatkowego;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze podatków - preferowane doświadczenie zdobyte w dużej spółce handlowej lub kancelarii podatkowej;
  • Gotowość do nadążania za zmianami w przepisach prawnych i interpretacjach, a także umiejętność ich interpretowania i wdrażania;
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word);
  • Dokładność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność za realizowanie zadań w ustalonych terminach;
  • Komunikatywność oraz zdolność do pracy samodzielnie oraz w zespole.
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem