Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Postępu 6
Nr ref.: 00104829
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Od 15.10.2023 do zespołu rekrutacyjnego w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, ul. Postępu 6

Opis oferty pracy

Zadania, które czekają na tym stanowisku:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacji – głównie na stanowiska liniowe i operacyjne, ale także na stanowiska specjalistyczne
  • Redagowanie ogłoszeń, selekcja nadchodzących aplikacji, przedstawianie rekomendacji kandydatów
  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych na terenie regionu – w tym wyjazdy służbowe
  • Obsługa ATS oraz bazy kandydatów
  • Analizowanie rynku pracy i działania employer brandingowe
  • Raportowanie dotyczące realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach.
Kwalifikacje

Szukamy osoby, która:

  • Ma minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla, a także rekrutacji masowych
  • Lubi ludzi, chętnie dzieli się pozytywną energią i nastawieniem, a kreatywnością zaskakuje wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne
  • Jest dobrze zorganizowana, potrafi prowadzić jednocześnie kilka projektów, w które angażuje się tak samo mocno
  • Ma poczucie humoru i w trudnych momentach zaraża optymizmem (oczywiście, na to samo możesz liczyć z naszej strony ? )
  • Posiada prawo jazdy kat. B (to warunek konieczny, zdarzają nam się wyjazdy służbowe)
  • Komunikuje się w języku angielskim
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office jest chyba oczywista, ale dodajemy tę informację, ponieważ lubimy kiedy nasza komunikacja jest transparentna.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde, w tym możliwość nauki języka angielskiego
  • Samodzielność adekwatną do doświadczenia oraz umiejętności
  • Pracę w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy, ubezpieczenie NNW i ubezpieczenie na życie
  • Firmową siłownię na terenie biura
  • Co więcej, z naszej strony możesz liczyć na dobrą współpracę, wzajemne wsparcie, a także szacunek i uczciwość.
Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie i chcesz się sprawdzić na tym stanowisku - APLIKUJ DO NAS!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.