Specjalista ds. Rozwoju Usług Cyfrowych

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8​

Jednostka organizacyjna: Biuro Oferty Produktowej

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat; praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • współudział w przygotowywaniu strategii rozwoju usług cyfrowych,
  • planowanie i wdrażanie nowych usług cyfrowych i kanałów ich dystrybucji,
  • kreowanie wartości dodanych do usług podstawowych,
  • doskonalenie i modyfikowanie usług istniejących,
  • współpraca z organami nadzoru (KPRM, UKE), w szczególności w zakresie usług e-Doręczenia,
  • współudział w projektowaniu zasad polityki cenowej,
  • opracowywanie dokumentów dotyczących zarządzanych usług i nadzorowanie ich realizacji.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz rynek usług pocztowych i cyfrowych,
  • interesujesz się nowymi rozwiązaniami technologicznymi,
  • jesteś kreatywny i lubisz wyzwania,
  • jesteś samodzielny i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • chcesz i umiesz współpracować w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy przy projektach wdrażających usługi cyfrowe,
  • doświadczenie w pracy z dokumentami w języku xml,
  • udział w projektach z elementami integracji poprzez interfejsy API.​
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!