Specjalista ds. sekretariatu i organizacyjno-samorządowych

Ogłoszenie numer: 8560530, z dnia 2023-10-03

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska II” w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • prowadzenie sekretariatu,

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

  • prowadzenie dziennika korespondencji,

  • zamawianie art. biurowych, tonerów, art. higienicznych,

  • kontrola nad obiegiem dokumentów,

  • archiwizacja dokumentów,

  • obsługa centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych,

  • obsługa organizacyjno-prawna Rady Osiedla i Walnych Zgromadzeń Członków Osiedla,

  • naliczanie, rozliczanie i sporządzanie zestawień ekwiwalentów dla pracowników.

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera oraz edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego (Word i Excel),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • asertywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat.

CV oraz List motywacyjny należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Termin składania ofert do 13/10/2023 r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci

zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.