Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Chłonne24 to działający od 2021 r. sklep internetowy, którego głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych dla osób z NTM. Chlonne24 to także punkt stacjonarny w Warszawie.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i opinia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz personel dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny środków chłonnych.
Stale pracujemy także nad tym by dysponować pełną ofertą produktów w konkurencyjnych cenach.

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień klientów dot. realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne.
  • Wystawianie i korygowanie dokumentów sprzedażowych.
  • Obsługa procesu reklamacyjnego i procesu zwrotów.
  • Pobieranie i kontrola poprawności zleceń wystawianych przez osoby uprawnione w systemie Elektronicznego Weryfikowania i Potwierdzania Zlecenia na Zaopatrzenie w Wyroby Medyczne (eZWM).
  • Kontaktowanie się z Klientami w zakresie wyjaśniania błędów i poprawnej realizacji zleceń na zapotrzebowanie w wyroby medyczne.
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji w zakresie działań związanych z obsługą Klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży internetowej i obsługi klienta.
  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu Subiekt i eZWM.
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzowania zadań i dotrzymywania terminów.
  • Umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji.
  • Mile widziani Fizjoterapeuci lub Technicy Farmacji z aktywnym PWZ lub osoby posiadające kwalifikację rynkową „Zaopatrywanie w sklepach w wyroby medyczne produkowane seryjnie”
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w sklepie ze sprzętem medycznym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
  • Przyjazną atmosferę w  zespole nastawionym na współpracę.
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.