Specjalista ds. sprzedaży z językiem rumuńskim

POSZUKUJEMY Specjalistów ds. sprzedaży na rynek Rumuński

Twój zakres obowiązków:
  • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym w języku rumuńskim.
  • Kontakt z klientem, który zna nasz produkt tzw. „ciepła baza".
  • Telefoniczna sprzedaż kosmetyków i suplementów diety.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami (nasi klienci powracają do nas!).
  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
Nasze wymagania:
  • Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego.
  • Pełne zaangażowanie w przyswajanie nowej wiedzy i wdrożenie jej w praktyce.
  • Chęć stałego rozwoju i otwartość na zmiany.
  • Dyscyplina i chęć do intensywnej i regularnej pracy.
  • Duża odwaga, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu.
To oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny.
  • Prywatną opiekę medyczną i prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym.
  • Pracę 100% zdalną.
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz organizacji.
  • Liczne konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi.
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe.
  • Wysoki komfort pracy w zgranym zespole.
  • Przyjazna atmosferę pracy.
Więcej o nas:
  • WWW - call2sale.eu/
  • Facebook - www.facebook.com/Call2Sale
  • Instagram - www.instagram.com/call2sale/
  • Linkedin - www.linkedin.com/company/call2sale/
Dołącz już teraz i twórz z nami Call2Sale!