Specjalista ds. usług marketingowych sklepu internetowego

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 332/2023

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Opis stanowiska
  • Zarządzanie budżetem marketingowym sklepu internetowego
  • Budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących usług marketingowych, akcji promocyjnych w sklepie internetowym
  • Tworzenie kalendarza aktywności i strategii usług marketingowych w sklepie internetowym
  • Współpraca z dostawcami z branży FMCG przy realizacji wspólnych akcji promocyjnych, zapewnienie wsparcia operacyjnego
  • Aktywowanie akcji promocyjnych na stronie drogerii i apteki oraz w aplikacji mobilnej Super-Pharm (w tym: ustawianie reguł koszykowych, banerów, karuzeli produktowej)
  • Koordynowanie projektu Super-Box: ustalanie z dostawcami zasad udziału w akcji, tworzenie opisu produktu, współpraca z magazynem przy realizacji oferty
  • Lokowanie produktów w artykułach natywnych bloga Super-Pharm, prowadzenie innych działań zwiększających efektywność sprzedaży przez bloga
  • Współpraca z agencją kreatywna przy produkcji materiałów graficznych wykorzystywanych do kampanii marketingowych.
  • Analiza działań promocyjnych konkurencji oraz zachowań konsumentów i rekomendowanie działań wspierających sprzedaż
Wymagania
  • Przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia we współpracy z dostawcami produktów
  • Doświadczenie i łatwość prowadzenia negocjacji
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu marketingu online
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca komunikację (min. B1)
  • Proaktywność, kreatywność w inicjowaniu i organizowaniu akcji promocyjnych
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, nastawienie na terminową realizację celów
  • Skrupulatność i dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • Ciekawe, kreatywne zadania dające szansę na rozwój w obszarze marketingu online i we współpracy z partnerami biznesowymi
  • Realny wpływ na wyniki sprzedaży online
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, zniżki pracownicze w naszych sklepach, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera