Specjalista ds. Wspierania Sprzedaży i Organizacji Szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa, przy Dworcu Warszawa Zachodnia
Twój zakres obowiązków
  • organizacyjne wsparcie pracy Dyrektora Sieci Sprzedaży,
  • zbieranie danych oraz sporządzanie analiz, raportów i zestawień z obszaru sprzedaży w ramach prowadzonej działalności Biura,
  • zarządzanie bazą danych związaną ze szkoleniami dedykowanymi sieci sprzedaży,
  • współpraca z jednostkami terenowymi przy organizacji egzaminów dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,
  • przygotowywanie prezentacji na zlecenie przełożonego,
  • samodzielna organizacja dużych eventów krajowych i zagranicznych,
  • udział w prowadzonych przez Biuro Sprzedaży i Szkoleń projektach.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z organizacyjnym wsparciem pracy dyrektora biura (mile widziane w branży ubezpieczeniowej),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość MS Excel i MS PowerPoint (poziom zaawansowany),
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność.
To oferujemy
  • udział w interesujących projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży ubezpieczeniowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjną lokalizację biura przy Dworcu Warszawa Zachodnia,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,
  • produkty ubezpieczeniowe do nabycia na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz współpracę z profesjonalnym zespołem.