Specjalista ds. wspierania sprzedaży (Internal Sales)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Ustalanie cen i terminów z dostawcami oraz z odbiorcami
  • Wypracowywanie i wystawianie ofert sprzedaży do odbiorców biznesowych
  • Składanie zamówień do dostawców
  • Potwierdzanie terminów wysyłek do odbiorców
  • Kontrola i koordynowanie łańcucha dostaw i wysyłek pod kontem terminowości
  • Współpraca z działem Handlowym, działem Logistyki i działem Magazynu
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w firmie technicznej
  • Wykształcenie elektroniczne było by dodatkowym atutem ale nie jest konieczne
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowe kontakty
  • Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków