Specjalista ds. Wysyłki i Zaopatrzenia

Miejsce pracy: The Park Warszawa, ul. Krakowiaków 46
Współpraca w oparciu o umowę o pracę

Główne zadania
  • Obsługa kosztowego modułu logistycznego w systemie SAP;
  • Kontrola rozliczeń z usługodawcami;
  • Przygotowanie raportów rozliczeniowych dla Księgowości;
  • Kontrola przepływu faktur (współpraca z Księgowością i pracownikami operacyjnymi);
  • Optymalizacja procesów rozliczeń usług transportowych;
  • Współpraca przy administrowaniu systemem wykorzystywanym do zarządzania gospodarką materiałową w segmencie produkcji betonu;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby kadry kierowniczej;
  • Udział w procesie zamykania miesiąca;
  • Współpraca przy wdrożeniu nowych rozwiązań systemowych organizacji;
  • Inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie ekonomiczne będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość j. angielskiego min. poziom B2 (praca w międzynarodowym środowisku);
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym ze wsparciem rozliczeń kosztów logistycznych i materiałowych;
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
Oczekiwania interpersonalne
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej;
  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów; samodzielność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń:
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
    • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
    • Jeżeli jesteś Rodzicem umożliwiamy pracę w elastycznym czasie pracy a także gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe”;
    • Dofinansowanie do okularów;
    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;
    • Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku;
    • W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.