Specjalista ds. Zakupów - Product Manager

Masz doświadczenie w branży FMCG?

Od samego początku działalność przedsiębiorstwa obejmuje przede wszystkim bezpośredni import, a także dystrybucję detaliczną i hurtową kaw ziarnistych oraz mielonych pochodzących z najlepszych, europejskich palarni.

Kogo szukamy?
Miejsce pracy: Komorów
Opis stanowiska
  • Aktywny udział w procesie poszerzania asortymentu i wprowadzania nowych produktów do sklepu internetowego,
  • Budowanie trwałych relacji z dostawcami,
  • Profesjonalne zarządzanie dokumentacją, dbając o jej zgodność i precyzję,
  • Zarządzanie produktami i kategoriami produktów
  • Zarządzanie cenami,
  • Analiza rynku  i konkurencji,
  • Analizowanie trendów rynkowych,
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień u dostawców.
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej sklepu internetowego oraz Allegro,
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Baselinker pod kątem administracji, synchronizacji, integracji i zarządzania sprzedażą,
  • Znajomość zagadnień technicznych dystrybucji i logistyki w e-commerce,
  • Mile widziana znajomość narzędzi marketingu,
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, a przede wszystkim Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
Oferujemy
  • Szkolenie wstępne,
  • Pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne przez cały trzymiesięczny okres próbny,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Praca na pełen etat,
  • Zdobycie cennego doświadczenia,
  • Ciekawą pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce.
Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Administratorem przesłanych danych osobowych jest firma EwTrade Ewa Marzec z siedzibą w Pruszkowie, Al. Wojska Polskiego 32/24; 05-800 Pruszków.Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.