Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • Przygotowanie i nadzór nad procedurami związanymi z zamówieniami publicznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Opracowanie dokumentacji przetargowej oraz umów w zakresie zamówień publicznych.
  • Nadzór nad realizacją zamówień publicznych w aspekcie formalnym i merytorycznym.
  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami w zakresie zamówień publicznych.
  • Prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi.
  • Zapewnienie zgodności procesów z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami organizacji.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z prawem, ekonomią, finansami).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w obszarze zamówień publicznych.
  • Znajomość przepisów w sektorze publicznym oraz przepisów dotyczących działalności instytucji kultury.
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej oraz umów w zakresie zamówień publicznych.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do efektywnej organizacji czasu pracy.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę, umowa zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny;
  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku;
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.
ZAINTERESOWANYCH KANDYDATÓW PROSIMY O PRZESŁANIE:
  • CV
  • referencje
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.