Specjalista ds. zarządzania serwisami internetowymi

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Miejsce pracy: Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41
Nasze wymagania
  • 1,5 roku doświadczenia w zarządzaniu serwisami klienckimi
  • znajomość podstaw HTML, CSS
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • znajomość zagadnień User Experience
  • umiejętność i chęć pracy w zespole nad wieloma projektami jednocześnie o zmiennych priorytetach
Mile widziane
  • znajomość narzędzi Google Analytics
  • znajomość podstaw SEO
Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie utrzymaniem i rozwojem serwisów klienckich E.ON w narzędziach CMS (m.in. Sitecore), w tym wdrażanie nowych produktów, podstron, serwisów, LPków, bannerów
  • zarządzanie zmianami na stronie przy współpracy z działem IT oraz dostawcami zewnętrznymi, tworzenie wymagań i specyfikacji pod prace deweloperskie, testy odbiorowe
  • projektowanie (przy współpracy z zew.agencjami) i wdrażanie nowych podstron serwisów i komponentów stron we współpracy z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi
  • wprowadzanie modyfikacji treści, dokumentów, zdjęć i innych bytów elementów w serwisach oraz kontrola jakości treści i innych materiałów
  • wdrażanie reguł dla serwisów/personalizacji komponentów strony
  • analiza zachowań użytkowników i optymalizacja zastosowanych na stronach i serwisach rozwiązań
To oferujemy
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze