Specjalista ds. Zbiórek Charytatywnych

 Dołącz do grona najlepszych osób fundraiserskich w Polsce!

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie darczyńców
  • prowadzenie działań promocyjnych kampanii
  • budowanie zielonego ruchu opartego na ludziach
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • jesteś dyspozycyjny od 12h do 30h w tygodniu
  • szybko i bez problemu nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • znasz język polski na poziomie pozwalającym swobodną komunikację
  • popierasz działania Fundacji Greenpeace
Oferujemy
  • wynagrodzenie od 30 zł/h netto
  • premie zależne od skuteczności oraz rekrutacji bezpośredniej (nowe osoby do pracy w zespole)
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności, zdobycia nowego doświadczenia oraz awansu
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie przełożonego
  • możliwa praca w weekendy
  • integracje
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Greenpeace to miejsce, które pozwala nie tylko rozwijać siebie, ale i walczyć o dobro ludzi, zwierząt i środowiska.

To praca, która wniesie do Twojego życia moc dobrej energii.

Dołącz do nas i rób dobro każdego dnia!