Specjalista / Specjalistka chemik analityk

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Annopol
Polfa Warszawa S.A. - oddział Ipochem
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Wykonywanie analiz;
  • Przygotowanie i oznakowanie odczynników i roztworów wzorcowych;
  • Kontrola sprawności aparatury laboratoryjnej;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;
  • Wykonywanie walidacji metod analitycznych;
  • Udział w transferach metod analitycznych;
  • Współudział przy opracowywaniu dokumentacji ASMF;
  • Nadzór nad dokumentacją.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
OCZEKIWANIA:
  • Wyższe wykształcenie chemiczne lub pokrewne;
  • Znajomość technik analitycznych i umiejętność wykonywania analiz klasycznych i instrumentalnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym specjalistyczne słownictwo)
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania, dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole;
  • Mile widziana wiedza z zakresu wytycznych GMP i GLP dla przemysłu farmaceutycznego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym - analizy klasyczne (analizy wagowe, TLC, miareczkowanie) i instrumentalne (GC, HPLC).
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma