Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu

Masz doświadczenie w branży FMCG?

Od samego początku działalność przedsiębiorstwa obejmuje przede wszystkim bezpośredni import, a także dystrybucję detaliczną i hurtową kaw ziarnistych oraz mielonych pochodzących z najlepszych, europejskich palarni.

Kogo szukamy?
Miejsce pracy: Komorów
Opis stanowiska
  • nadzór, optymalizacja i rozwój prowadzonych kampanii reklamowych w Google Ads, Allegro Ads, Bing Ads, Facebook Ads
  • wdrażanie nowych rozwiązań i form reklamy internetowej oraz ich nadzór i optymalizacja
  • identyfikowanie nowych trendów w marketingu internetowym, monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji,
  • analityka internetowa oraz biznesowa wspierająca pracę firmy
  • praca nad strategią SEM m.in. analiza konkurencji, trendów ruchu itp.
  • monitorowanie i raportowanie dotyczące widoczności
  • współpraca z firmami SEO/SEM w zakresie wdrażania działań reklamowych w firmie
  • analiza wyników oraz raportowanie prowadzonych działań.
Wymagania
  • doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii w Google Ads,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google,
  • znajomość platform sprzedażowych umożliwiająca konfigurację na potrzeby kampanii (Shoper, Allegro).
Mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii Allegro Ads, Bing Ads, Facebook Ads itd.
Oferujemy
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez naszych partnerów,
  • elastyczne godziny pracy.
Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Administratorem przesłanych danych osobowych jest firma EwTrade Ewa Marzec z siedzibą w Pruszkowie, Al. Wojska Polskiego 32/24; 05-800 Pruszków.Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.