Specjalista / Specjalistka ds. Partnerstw i Rozwoju Biznesu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Współpraca z innymi operatorami w zakresie hurtowego dostępu do sieci światłowodowej
  • Przygotowanie analiz dotyczących zasięgu innych operatorów
  • Weryfikacja rozliczeń hurtowych
  • Raportowanie bazy i aktywacji partnerów biznesowych
  • Wsparcie w obszarze negocjacji warunków współpracy oraz przygotowaniu umów
  • Wsparcie w projektach integracji z nowymi partnerami biznesowymi
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe we współpracy z klientami/partnerami biznesowymi
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Cechuje Cię samodzielność, inicjatywa, wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność
  • Posiadasz  zdolności analityczne
  • Swobodnie posługujesz się programem Excel (umiejętność korzystania z funkcji m.in. wyszukaj pionowo, przygotowanie wykresów/zestawień, tworzenie tabel przestawnych etc.)
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • Internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery na różne produkty i usługi)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej), zniżki pracownicze
  • opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery)
  • dodatkowy benefit świąteczny
  • dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną