Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • przygotowywanie rozliczeń z artystami
  • rozliczanie kontrahentów krajowych oraz zagranicznych
  • księgowanie rozliczeń
  • przygotowania płatności z tytułu naliczeń
  • korespondencja z kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi w kwestiach związanych z rozliczeniami
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego i sporządzanie zestawień danych
  • przygotowywanie analiz rentowności
  • przygotowywanie raportów rozliczeń w języku polskim oraz angielskim
Nasze oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w rozliczeniach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • lekcje języka angielskiego
  • ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań
  • współpracę z ciekawymi osobami i osobowościami
  • możliwość pracy w branży muzycznej
  • w piątki pracę do godziny 15:00
  • spotkania integracyjne
  • preferujemy pracę na podstawie Umowy o Pracę