Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku - Branża Techniczna

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko
Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku
Branża Techniczna
Miejsce pracy: Radom, ul. Toruńska 5

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba główna w Radomiu, ul. Toruńska 5.

Zakres zadań:
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji partnerskich z klientami i dystrybutorami w celu zwiększenia sprzedaży oraz rozwijania rynku
  • aktywna sprzedaż produktów i usług firmy, śledzenie nowych trendów w branży i identyfikowanie nowych możliwości biznesowych
  • analiza rynku, konkurencyjności produktów oraz opracowywanie strategii sprzedażowych i marketingowych
  • udział w targach i konferencjach
  • obsługa formalności m.in przygotowywanie zamówień, umów oraz rozliczeń z klientami
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży technicznej
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • inicjatywa i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • znajomość języka włoskiego
  • znajomość produktów firmy RADWAG lub rynku wagarskiego w Polsce i na świecie
  • znajomość zagadnień metrologicznych związanych z wagami
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w komfortowych warunkach i w doświadczonym zespole
  • szkolenia zawodowe / produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe benefity pracownicze (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie)