Specjalista / Specjalistka ds. Testowania

Specjalista / Specjalistka ds. Testowania
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Testowanie sprzętu CPE (dekodery, modemy).
  • Ocena wizualna i techniczna sprzętu.
  • Testowanie i uzdatnianie akcesoriów (np. zasilaczy, kabli).
  • Wspomaganie pracy magazynu.

 

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie.
  • Potrafisz sprawnie korzystać z programu Excel.
  • Posiadasz zdolność do analitycznego myślenia.
  • Jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną, rzetelną i dyspozycyjną
  • Przyjmujesz zmiany z otwartością i zawsze dążysz do własnego rozwoju.
Mile widziane:
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Umiejętność obsługi terminala WMS.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Otrzymasz od nas:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Podobne ogłoszenia:

Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Twój zakres obowiązków: Monitoring dokumentów planistycznych jednostek samorządowych. Obsługa dokumentów związanych z procesem przyłączeniowym i realizacją przyłączy. Naliczanie kar umownych za nieterminowe opracowanie dokumentacji oraz nieterminowe...

2023-10-23

Firma: PGE Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52

Więcej informacji

Planista slotowy

Wymagania: Znajomość MS Office Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie Doświadczenie min. 2 lata w lotnictwie Umiejętność pracy pod presją czasu Praca w zespole Zadania: Monitorowanie i aktualizacja harmonogramów dla projektów...

2023-10-18

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Technicznych w Sekcji Narzędziowni

Zadania: Analiza potrzeb pod kątem narzędzi i wyposażenia Planowanie serwisu maszyn i urządzeń Analiza i nadzór wyposażenia narzędzi wewnątrz firmy Prowadzenie audytów wewnętrznych w Sekcji Przygotowywanie raportów dotyczących kosztów serwisu oraz...

2023-10-18

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji