Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Kreowanie i wdrażanie zmian mających na celu usprawnienia procesów/aplikacji sprzedażowych.
  • Tworzenie, planowanie i publikowanie dedykowanych treści na platformie komunikacyjnej z siecią sprzedaży.
  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne wszystkich kanałów sprzedaży oraz współpraca z terenowymi strukturami sprzedaży w obszarze wdrożeń ofertowych i tworzenia materiałów wspierających te wdrożenia: argumentery, komunikaty, instrukcje.
  • Kontrolowanie funkcjonowania procesów i standardów sprzedaży oraz realizowanie zadań wspierających je.
  • Przygotowywanie zestawień/raportów z przebiegu wykonywanej pracy (Excel, PowerPoint).
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz doświadczanie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży telekomunikacyjnej).
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i redakcyjne.
  • W praktyce wykorzystujesz pakiet MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Wykazujesz się systematycznością i skrupulatnością w powtarzalnych zadaniach.
  • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę, ale chętnie działasz też zespołowo.
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym​.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Otrzymasz od nas benefity:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Podobne ogłoszenia:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Procesów Sprzedaży Pośredniej

Wymagania: Obsługa zamówień klientów sklepu internetowego i telesprzedaży. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Weryfikacja dokumentów. Wspieranie procesu sprzedażowego. Szukamy Ciebie, jeśli: Dobrze znasz pakiet MS Office. Jesteś osobą...

2023-10-20

Firma: PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska: wsparcie Sales Managerów w ich obowiązkach poprzez zapewnienie wsparcia administracyjnego, organizacyjnego i współpracę z logistyką, produkcją oraz marketingiem, - przyczynianie się do rozwoju sprzedaży poprzez zapewnienie profesjonalnej...

2023-10-20

Firma: Multy Home Europe Sp. z o.o.

Lokalizacja: Całowanie

Więcej informacji

Specjalista ds. Wspierania Sprzedaży i Organizacji Szkoleń

Twój zakres obowiązków organizacyjne wsparcie pracy Dyrektora Sieci Sprzedaży, zbieranie danych oraz sporządzanie analiz, raportów i zestawień z obszaru sprzedaży w ramach prowadzonej działalności Biura, zarządzanie bazą danych związaną ze szkoleniami...

2023-10-20

Firma: TU INTER Polska S.A.

Lokalizacja: Warszawa, przy Dworcu Warszawa Zachodnia

Więcej informacji