Specjalista / Specjalistka ds. Współpracy z Pracowniami Protetycznymi

Medicover Stomatologia to innowator zmieniający i kształtujący rynek stomatologiczny w Polsce. Obecnie Medicover posiada 80 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów. Stomatologia w Medicover jest dostępna dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski. Więcej informacji na stronie https://www.medicover.pl/stomatologia/ Medicover Stomatologia jest częścią Medicover – międzynarodowej firmy świadczącej usługi medyczne i diagnostyczne, założonej w 1995 r.
Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
Jakie zadania czekają na Ciebie?
  • stała współpraca z pracowniami protetycznymi oraz klinikami stomatologicznymi celem zapewnienia sprawnej realizacji zleceń i poprawnej komunikacji
  • bieżące wyjaśnianie wszelkich niejasności od etapu zlecenia pracy do rozliczenia z pracownią protetyczną
  • zawieranie umów z pracowniami oraz ich aktualizacja w przypadku zmiany warunków
  • wdrażanie pracowni oraz lekarzy w narzędzia wspierające procesy wykonania pracy protetycznej
  • aktualizacja aplikacji do zleceń protetycznych o aktualne ceny i nowe laboratoria oraz kliniki stomatologiczne
  • rozwój aplikacji w oparciu o uwagi zbierane podczas współpracy z klinikami i laboratoriami protetycznymi i przekazywanie ich do dostawcy zewnętrznego celem wykonania niezbędnych zmian
  • wsparcie procesu rozliczania z pracowniami protetycznymi
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – stały kontakt z lekarzami i pracowniami protetycznymi
  • znajomość rynku stomatologicznego, szczególnie w zakresie protetyki i techniki dentystycznej
  • entuzjazm i ponadprzeciętne zaangażowanie w realizowane zadania
  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych​ ​
  • umiejętność współpracy w grupie, analityczne myślenie i praca pod presją czasu, dokładność, samodzielność oraz terminowość w wywiązywaniu się z zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel​​​​
Co możemy Ci zaoferować:
  • tempo rozwoju i innowacyjność na miarę startupu (otwieramy ok. 10 nowych centrów stomatologicznych rocznie) połączone ze stabilnością pracy w dużej organizacji
  • hybrydowy/elastyczny model zatrudnienia
  • #StabilneZatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / praca hybrydowa
  • #Samorozwój - masz możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach oraz masz dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybierasz interesujące Cię tematy
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – możesz polecać swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujesz z osobami, które cenisz i lubisz. Za polecenie możesz zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy masz możliwość zaangażowania się w działania Fundacji Medicover
  • #WsiąśćDoPociaguBylejakiego – spełniamy marzenia i podróżujemy. Też marzysz o tym, aby w piątkowe popołudnie spędzić weekend poza miastem? Nic prostszego. Nasze nowo wyremontowane biuro mieści się 10 minut spacerem od Dworca Zachodniego
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - od pierwszych dni zatrudnienia możesz skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej
  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport masz bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce
  • Zadbasz o #ZdrowyUśmiech z dodatkowym pakietem stomatologicznym Medicover Stomatologia
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajesz bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia
  • #SpeakEnglish - masz możliwość uczenia się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możesz wybierać benefity dopasowane do Twoich potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybierasz to, na co masz ochotę
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem możesz uczestniczyć w akcjach dbania o środowisko
  • #WellBeing – o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Możesz wziąć udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych