Specjalista / Specjalistka ds. zapewnienia jakości

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Kwalifikacja dostawców
  • Prowadzenie badań stabilności
  • Przygotowywanie PQR
  • Sprawdzanie kompletnych raportów szarżowych
  • Kwalifikacja urządzeń i instalacji
  • Prowadzenie rejestru odchyleń
  • Administrowanie dokumentami systemu zarządzania jakością
  • Współudział w audytach wewnętrznych
  • Wsparcie innych działów w zakresie spełniania wymagań GMP
  • Śledzenie aktualnych wytycznych i wymagań obowiązujących producentów substancji czynnych
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku chemia, farmacja lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakiet MS Office
  • Znajomość GMP i ISO 9001, uprawnienia audytora wewnętrznego - będzie to dodatkowym atutem
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma