Specjalista techniczny ds. urządzeń chłodniczych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista techniczny ds. urządzeń chłodniczych
Miejsce pracy: Sierpc
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wyszukiwanie i współpracę z dostawcami usług i urządzeń
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i urządzeń
  • Udział w testowaniu oraz wdrażaniu urządzeń
  • Optymalizację pracy systemów i urządzeń
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz realizowanie zadań w terenie
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego (możliwość zatrudnienia także osób z niepełnym wykształceniem wyższym kierunkowym)
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy i obsługi urządzeń  oraz systemów chłodniczych
  • Zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju zawodowego
  • Gotowości do pracy mobilnej

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze
  • Pakiet benefitów, w tym:
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny
    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe
    • Karta Medicover Sport
    • Pożyczki pracownicze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeśli nie posiada Pani/ Pan adresu e-mail, zapraszamy do złożenia CV osobiście: w Centrali Dino, w marketach bądź Centrach Dystrybucyjnych naszej sieci. Istnieje również możliwość przesłania aplikacji listownie na adres siedziby: „DINO Polska” S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn.

Jeśli aplikuje Pani/ Pan poprzez stronę internetową proszę pamiętać, aby załączone dokumenty zawierały dane kontaktowe, które pozwolą na kontakt przedstawiciela Firmy.

Podobne ogłoszenia:

Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Twój zakres obowiązków: Monitoring dokumentów planistycznych jednostek samorządowych. Obsługa dokumentów związanych z procesem przyłączeniowym i realizacją przyłączy. Naliczanie kar umownych za nieterminowe opracowanie dokumentacji oraz nieterminowe...

2023-10-23

Firma: PGE Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52

Więcej informacji

Planista slotowy

Wymagania: Znajomość MS Office Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie Doświadczenie min. 2 lata w lotnictwie Umiejętność pracy pod presją czasu Praca w zespole Zadania: Monitorowanie i aktualizacja harmonogramów dla projektów...

2023-10-18

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Technicznych w Sekcji Narzędziowni

Zadania: Analiza potrzeb pod kątem narzędzi i wyposażenia Planowanie serwisu maszyn i urządzeń Analiza i nadzór wyposażenia narzędzi wewnątrz firmy Prowadzenie audytów wewnętrznych w Sekcji Przygotowywanie raportów dotyczących kosztów serwisu oraz...

2023-10-18

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji