Specjalista wsparcia IT

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje obowiązki:
  • Administracja serwerami/klientami
  • Administracja sieciami
  • Infrastruktura telekomunikacyjna
  • Infrastruktura Sharepoint
  • Wsparcie branży IT-technicznej
  • Mobilność do podróży
  • Praca w biurze w Warszawie
  • Możliwość pracy w domu
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość Office 365
  • Doświadczenie SharePoint (programista)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/Znajomość podstawowa
  • Dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • Samodzielny sposób pracy
  • Wysoka umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Premie
  • Rabat pracowniczy
  • Trening on-the-job
  • Szacunek przełożonych
  • Dopasowanie do życia rodzinnego lub studiów
  • Prywatna opieka medyczna

Jesteśmy środowiskiem otwartym na osoby niepełnosprawne