Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tomice (pow. piaseczyński, gm. Góra Kalwaria), Tomice
Numer: StPr/23/1531
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, kuchnia, jadalnia oraz pomieszczeń sanitarnych (toalety, szatnie).Praca na umowę zlecenie -3 godz. 2 x w tygodniu lub 2 godz. 3x w tygodniu - 7-10 lub 14-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 423,77 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie