Sprzedawca / Ekspedientka

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • aktywna, zgodna ze standardami obsługa klienta
  • dbałość o estetykę ekspozycji towarów i prawidłowość ich oznakowania
Wymagania:
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • gotowość do pracy w weekendy oraz na zmiany
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • wstępne szkolenie przygotowujące do pracy
  • realne premie od utargów i zwrotów
  • miejsce pracy: Warszawa Białołęka