Sprzedawca

Kontoor Brands, home to the Iconic denim brands: Lee® & Wrangler®. We design, manufacture and distribute superior high-quality products that look good and fit right, giving people around the world the freedom and confidence to express themselves.

We’re growing and we’re looking for someone who can grow with us. A colleague who loves denim and want to join our multi-cultural, diverse and inclusive workforce.
Sprzedawca
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży, przyjmowanie dostaw oraz utrzymanie porządku
  • inne prace ustalone lub zlecone przez przełożonego
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność
  • energiczność
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (MS Office) będzie atutem
OFERUJEMY:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wnagrodzenie stałe oraz premia)
  • prywatną opiekę madyczną
  • bardzo atrakcyjny dostęp do produktów naszych marek
  • umowę o pracę
  • dodatkowy pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w oparciu o wysokie standardy pracy.